Вверх
  • 24.05.2017, 07:14


09.07.2016, 12:49
/_nw/9/18995877.jpg
 

Зозуля не розуміє для чого летіти на збори в Нідерланди

Нападник "Дніпра" Роман Зозуля прокоментував виїзд команди на збір у Нідерланди.

"Ми їдемо і не знаємо, буде команда чи не буде. Так, будемо готуватися, як кажуть тренери для себе. От і їдемо для себе тренуватися", - цитує Зозулю SportArena.

"Зараз ми їдемо на збір, потім повернемося зі збору, але якщо все так і продовжуватиметься, то всі футболісти будуть покидати команду.

Ми вже 11 місяців в негативному стані. Звичайно, добре, що збори проплатили, хоча не знаю, навіщо нам потрібно було кудись летіти в Нідерланди. У нас база хороша, можна було залишитися тут і тренуватися у Придніпровську, а ці гроші, які витратили на збори, краще б віддали працівникам клубу", - прокоментував нападник "Дніпра".


Відзначимо, що делегація "Дніпра" вирушила на навчально-тренувальні збори у Нідерланди.

Підготовка команди до нового сезону триватиме до 21 липня, і за цей час заплановано провести 4 контрольні матчі, пише офіційний сайт ФК Дніпро.

Повідомляється, що у Нідерланди поїхали 29 футболістів:

воротарі: Денис Шеліхов, Ігор Варцаба, Олексій Баштаненко, Данило Кучер;

захисники: Володимир Польовий, Євген Чеберячко, Олександр Сваток, Валерій Лучкевич, Олексій Ларін, Максим Лопиренок, Дмитро Нагієв, Сергій Палюх;

півзахисники: Роман Безус, Сергій Назаренко, Сергій Кравченко, Олександр Васильєв, Сергій Політило, Андрій Блізніченко, Владислав Кочергін, Максим Лунєв, Єгор Назарина, Ігор Когут, Юрій Вакулко, Євген Чеберко;

нападники: Роман Зозуля, Євген Бохашвілі, Денис Баланюк, Олег Кожушко, Віталій Кірєєв.

Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR