Вверх
  • 28.05.2017, 00:21


13.06.2016, 21:48
/_nw/8/26626611.jpg
 

Вовк: "Наше завдання - вихід за один сезон до першої ліги"

Дебютант другої ліги ставить перед собою амбітні завдання.

Почесний президент вінницької "Ниви-В", яка стартуватиме влітку у другій лізі, Василь Вовк розповів про завдання команди на дебютний сезон.

"Головний тренер нашого клубу Володимир Рева вже отримав атестат для участі в другій професійній лізі чемпіонату України. Адже ми виконали всі необхідні вимоги для отримання професійного статусу (серед іншого, як мінімум мільйон гривень на рахунку).

Наше завдання – вихід за один сезон до першої ліги! Я розумію скептицизм з цього приводу у деяких фахівців, в тому числі й у керівників клубів з Хмельницького і Житомира, які прагнуть для початку закріпитися в другій лізі. Але, якщо надовго там застрягти, то це не буде бажаним рухом вперед", - цитує функціонера 20minut.ua.

"Ми запропонували місце в команді п’ятьом гравцям "Динамо-2". Але вони поки що бачать себе не у Вінниці чи навіть столиці України (можливо, з часом змінять думку), а в Європі. В Києві ці футболісти отримували зарплатню на рівні трьох, п’яти чи навіть десяти тисяч доларів на місяць, чого у Вінниці ми не можемо їм запропонувати".


Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR