Вверх
  • 23.05.2017, 10:07


23.07.2016, 23:54
/_nw/10/91503743.jpg
 

Шаран: "В четвер склад у нас буде інший"

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран прокоментував розгромну поразку в Києві від "Динамо".

- Важко коментувати таку гру... "Динамо" із заслуженою перемогою. Здивувало те, що сьогодні у нас так грали хлопці, більшість з яких відіграли рік в Прем'єр-лізі. Сьогодні ми побачили, особливо в другому таймі, зовсім іншу команду - без характеру, без духу, без ігрової дисципліни. Всі голи забивалися з центральної зони - це взагалі для мене нонсенс. Хоча ми в цьому плані дуже багато працюємо. Пограли багато боротьби. Здивувало те, що психологічно були не впевнені в своїх силах. Після другого м'яча команда практично розвалилася.

- Чи можна назвати причини того, що сталося в світі найближчого матчу Ліги Європи.

- Моя вина, напевно, в тому, що ми стали більш лояльно ставитися до хлопців. Але я завжди говорив, що досягнуте в минулому році - це не показник. Треба працювати далі. Сподіваюся, хлопці додадуть. Сьогодні в першому таймі ми діяли непогано, а от у другому на поле повністю була відсутня ігрова дисципліна. Ну і в плані атаки проблеми у нас як були, так і є. Але я сподіваюся, що в четвер склад у нас буде інший. А що стосується "Хайдука", то ми дивилися останній, домашній, матч з Яссами, але детально поки не розбирали цю команду.

- Поясніть причини заміни вже в першому таймі.

- Чому я не витримав... Бо були претензії до п'яти гравців, але замін можна робити тільки три. Що тут говорити? Програла вся команда. Треба тримати удар, треба забути цей матч. Хоча я його не зможу забути ніколи ... Але не можна опускати руки і голову, а готуватися до четверга. "Динамо" - дуже хороша команда, всі знають, чемпіон України. І вони до нас зараз уже зовсім інакше ставляться, не так, як в минулому році. Природно, не буде жодних вихідних, зараз їдемо в Олександрію, завтра тренування і відновлення. І підготовка до "Хайдуку".
 
- Чи буде заявлений в Лігу Європи Яремчук?

- Так, він заявлений. Я сподіваюся на цього гравця, добре його знаю, стежив за ним. Тільки що до мене підійшов Ігор Михайлович, сказав, що може допомогти ще кимось, якщо треба. Але заявка на Лігу Європи вже закінчилася.

- Яка ситуація з травмованими?

- Ми грали з командою "Алюміній", вона діяла дуже жорстко. В результаті у нас троє травмованих: Цуріков, Полярус, Грицук. І надія на четвер, хіба що, тільки на Цурікова.

Джерело: Dynamo.kiev.ua

Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR