Вверх
  • 28.05.2017, 00:12


28.06.2016, 13:48
/_nw/9/12697222.jpg
 

Ребров: "Ми завжди готуємося через матчі до матчів"

Головний тренер київського "Динамо" Сергій Ребров поділився враженнями першого тренувального дня на австрійському зборі відповів на запитання клубних ЗМІ:

- Які плани на збір, що запланували на ці два тижні?

- Як завжди, ми не змінюємо план роботи, кожний рік їздимо сюди: достатньо матчів, достатньо тренувальних днів. Головна відмінність, що на цьому зборі достатньо молодих хлопців, яким ми даємо шанси і бачимо в них потенціал, надіємося що вони своєю роботою підтвердять свою придатність у першій команді.

- Незабаром приїдуть збірники, для них кілька днів буде окрема програма, чи вони будуть включатися відразу в роботу?

- Ніяких етапів не буде. У нас одна команда, звичайно тим гравцям, які були на чемпіонаті Європи ми дали 10 днів перериву. Напевно кожний гравець повинен отримати відпочинок, побути із сім’єю. Вони приїдуть і будуть працювати як і всі. У нас ніяких етапів немає, і розділення на одну групу чи іншу. Дерліс Гонсалес вже тут, почав працювати, все нормально.

- Здивувала всіх новина про Сидорчука. Він висловив власне бажання приїхати без відпустки і відразу включитися в роботу?

- Ми запропонували всім гравцям збірних, хто хоче і має бажання поїхати раніше з хлопцями, вони отримають свій перерив. Бажання виявив один Сергій, напевно у інших хлопців є необхідність побути із сім’ями, це абсолютно нормально.

- Ви вже такий досвід переживали, після чемпіонату Світу 2006 року…

- Ну ми тоді дійшли достатньо далеко, до чвертьфіналу і довгий час були на чемпіонаті Світу. Якщо чесно я не пам’ятаю скільки у нас тоді було днів відпочинку, але напевно емоції були іншими. Зараз кожний для себе повинен вирішити: або з першого дня поринути в роботу, або трішки відпочити. Ми від самого початку планували ці дні і вони їх отримали, і їм вирішувати як їх проводити.
 
- Цього року в літній паузі буде мабуть найбільше матчів. Два зіграли з українськими командами, ще шість заплановані тут. Це підтвердження того що готуєтесь через матчі до матчів?

- Ми завжди готуємося через матчі до матчів. Важливо щоб був тренувальний процес плюс матчі, щоб хлопці розуміли наші вимоги, достатньо молодих хлопців, багато нових хлопців. Напевно важливо зараз зіграти більше матчів, для того щоб вони з кожною грою набирали впевненість і в першу чергу були командою.

- У тренерському штабі два нових обличчя…

- Ми робимо всі одну справу. Взяли тренера по фізичній підготовці з Іспанії (Хесус Пінедо, - при. авт), Вісенте Гомес працював зі мною і минулий рік. Він допомагав першій команді, працював постійно з нами. Нічого нового у нас не відбулося. У Рауля закінчився контракт і він вирішив його не продовжувати, він доросла людина і в праві вирішувати свої рішення. Це нічого для нас не змінило, ми продовжуємо працювати, і ті люди які прийшли в команду, я впевнений що вони посилять наш потенціал.

- П'ять голкіперів на зборі, це ваше побажання чи так склалася ситуація?

- У нас багато гравців на контрактах, ми ж не можемо своїх гравців зараз не брати на збори. Пять воротарів, хлопці будуть боротися за місце в основному складі. Хто не витримає конкуренцію, або будуть якісь пропозиції напевно тоді будемо про щось думати. Звичайно п’ять голкіперів це багато, але це збори і це наші гравці.


Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR