Вверх
  • 23.05.2017, 10:04


05.06.2013, 00:56
/_nw/6/27128792.jpg
 

Опанасенко: "Пересидів Чи я в Металурзі? Так!"

22-річний фланговий гравець Металурга в інтерв'ю зізнався, що засидівся в Запоріжжі.

- Євген, як ви вважаєте, останні події в клубі з звільненням тренера, а також введенням нової системою функціонування клубу, застосовуваної спортивним директором Олександром томах, це - продовження заворушень в Металурзі або навпаки - процес наведення порядку?
- Я можу тільки сподіватися, що все змінитися на краще. Ну, а як воно вийти все на ділі, покаже тільки час.

- Передумов до того, що буде краще, вистачає? Після закінчення чемпіонату в клубі пішли якісь глобальні процеси, або поки все тільки на словах? 
- За такий короткий проміжок часу, навряд чи можна встигнути змінити щось кардинально. Але передумови до поліпшення є. Я дуже сподіваюся на покращення.

- Ваше ставлення до звільнення Сергія Зайцева? 
- Правильне це рішення чи ні, вирішувати, звичайно ж, не мені. Для цього є спортивний директор і керівництво. Але як на мене, то часті зміни тренерів дуже погано позначилися на гравцях в закінчився сезоні. Кожен з них бачив футбол по-різному і привносив у нашу гру щось нове. Ми ж просто не встигали перебудовуватися від одних вимог до інших. Це все залишило великий відбиток на якості нашої гри.

- До речі, з ким з тренерів працювати було комфортніше всього? 
- Особисто мені дуже добре працювалося при Сергієві Ковальцю в цьому сезоні. Також можу відзначити, що з Анатолієм Бузника була дуже якісна підготовка до сезону. Ось це - два дійсно хороших тренера.

- Звільнення Сергія Зайцева стало для вас сюрпризом, або гравці відчували, що такий поворот подій цілком імовірний? 
- Я такого точно не очікував. А дізнався всі з Інтернету. Спочатку подзвонили хлопці, сказали, мовляв, так от і так, звільнили тренера. Зайшов почитати - і, правда - звільнили ...

- В інтерв'ю нашому сайту Сергій Зайцев сказав, що в поганих результатах команди винні виключно тренери - за словами фахівця, керівництво клубу створювало всі умови для роботи і надавало карт-бланш, принаймні, йому. Ви згодні, що умови для роботи зокрема для футболістів були досить хорошими, щоб Металург не вилетів? 
- Важке питання. Вибачте, давайте ми його пропустимо.

- Олександр Томах сказав, що за всі спортивні результати і кадрові рішення відтепер відповідатиме він - спортивний директор клубу. Роль тренера при цьому істотно зменшується. Ваша точка зору з цього приводу. 
- Думаю, підбирати футболістів спортивний директор і тренер повинні спільно, постійно радячись в цьому питанні. У тренера ж є свої схеми, під які він і бере певних гравців. Але спортивний директор теж може брати участь у селекційній роботі. Проблеми в цьому, якщо чесно, не бачу.

- Багато хто вважає вас одним з головних претендентів на те, щоб не залишатися з Металургом у першій лізі. Чи є у вас чітка позиція: продовжувати кар'єру в Запоріжжі чи ні? 
- Чіткої позиції немає. Але я, як будь-який поважаючий себе футболіст, хочу прогресувати і грати на високому рівні. На жаль, з Металургом цього поки не виходить. Другий раз вилітати з ним в першу лігу мені не хочеться.

- Скільки у вас ще буде діяти контракт з клубом? 
- Ще рівно рік.

- Відчуття, що, грубо кажучи, пересиділи в Запоріжжі, є? 

- Є, звичайно. 

- З керівництвом Металурга про це розмовляли? 
- Трансферне вікно тільки відкривається. Якщо надійдуть якісь запрошення, будемо розглядати.

- Поки що таких пропозицій немає? 
- Поки що ні. Лише на рівні чуток. Конкретики ніякої немає.

- А за весь час, який ви вже провели в Металурзі, варіанти змінити клуб були? 
- Що стосується мене або, наприклад, Жені Пісоцького, то перед тим, як ми перший раз вилітали, клуб отримував пропозиції. Але постійно піднімав при цьому на нас ціну. Піднімав до таких сум, що команди-покупці відразу ж відмовлялися від продовження переговорів.

- І що це за суми і клуби? 
- І те, й інше - секрет (посміхається).

- Яка фінансова ситуація в клубі? 
- Перед відпусткою віддали останню зарплату, максимальна заборгованість була півмісяця. Так що в цьому плані все нормально - з футболістами розрахувалися. А ось що стосується персоналу клубу, нічого сказати не можу, не знаю.

Джерело: Анатолій Волков, Football.ua


Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR