Вверх
  • 25.05.2017, 00:25


05.06.2013, 23:10
/_nw/6/66747688.jpg
 

Олійник: "Краще менший контракт, але більше ігрового часу"

Абстрагуючись від теми збірної України, в розташуванні який знаходиться півзахисник дніпропетровського клубу, наш співрозмовник в ексклюзивному інтерв'ю Football.ua повідав про свої подальші кар'єрні плани, сказавши, що цього літа навряд чи покине Дніпро.

- Денис, незважаючи на те, що ви зараз знаходитесь в розташуванні головної команди країни, хотілося б дізнатися про те, де продовжите кар'єру в новому чемпіонаті: відкрито чергове трансферне вікно, є ще один шанс спробувати змінити клуб. Чи є у вас така мета? 

- На даний момент жодних розмов з керівництвом з цього приводу не було. Тому я думаю, що навряд чи зараз покину нинішній клуб. Тим більше кінцівка чемпіонату особисто для мене більш-менш склалася, почав поступово приходити в себе. Вважаю, що в той ігровий час, який мені виділяли, я виглядав більш-менш нормально. Скоро будуть збори, і я ставлю перед собою мету добре підготуватися до нового сезону. Хочу в тренувальному процесі завоювати своє право грати у стартовому складі клубу і постійно отримувати виклики в збірну України. Для цього буду робити все, що від мене залежить, а вже потім буде видно, що вийшло, а що ні.

- Тобто у вас у самого немає бажання покинути Дніпро? Або агент все ж шукає якісь варіанти для вас? 

- Агент завжди перебуває в процесі роботи. Він постійно шукає найкращі варіанти, навіть коли футболіст грає стабільно. Власне, це робота агентів, тому, думаю, якесь спілкування відбувається, і він шукає безперервно. Але у мене залишився рік контракту з Дніпром, і я спокійно до цього ставлюся. Повторюся: найголовніше для мене зараз - добре зарекомендувати себе на зборах. Раз тренер почав мені довіряти в кінці сезону, значить потрібно продовжувати працювати в тому ж дусі.

- Як ви вважаєте, чому Рамос почав вам довіряти? 

- Напевно, я в чомусь поміняв своє ставлення до подій, почав виглядати більш переконливо, тому Хуанде Рамос став давати мені деякі шанси. Хочеться помножити досягнуте і регулярно отримувати ігрову практику, бути в основній обоймі.

- Те, що ви не хочете змінювати клуб, пов'язано якось з тим, що Євген Коноплянка, ваш конкурент по позиції, навпаки - висловив бажання покинути Дніпро? 

- Я ніколи про це не думав і не думаю: піде конкурент чи ні - це мені не цікаво. Раніше чуток з приводу Жені Коноплянки не було, але я теж не робив якихось рухів тіла. Просто мене не влаштовувало те, що не граю. Будь на моєму місці будь-який інший футболіст - його б ситуація теж змушувала думати про зміну клубу. Бо головне у футболі - грати, а не сидіти на лавці і відбувати номер. Але мої рішення ніяк не пов'язані з чутками з приводу Жені.

- Чи був у вас тет з Хуанде Рамосом в кінці сезону? Може, він говорив про ваші перспективи в команді або ви самі запитували у нього про це? 

- У мене була думка поговорити. Але я не став цього робити. Подумав, що якщо добре буду виглядати в тренувальному процесі, то тренер буде мені виділяти ігровий час на полі. Будь-який тренер ж - не ворог собі. Тому якщо футболіст за його ж баченню гри виглядає добре, то він обов'язково довірить йому місце на полі. Зараз все залежить від мене - потрібно працювати і доводити.

- Не боїтеся повторення ситуації, коли у вас і у новому сезоні не буде твердого місця в складі? 

- Я розумію, що конкуренція велика. Розумію, що якийсь період часу я не грав. І це в будь-якому випадку накладає негативний відбиток. Але я намагаюся гнати подібні думки, налаштовуюся тільки на краще і намагаюся вірити, що я не слабший за інших футболістів.

- Сандро Кобахідзе отримував у другій частині чемпіонату теж мало ігрового часу. Проте, за його словами, Дніпро запропонував йому новий контракт ... 

 - У мене з керівництвом не було ніяких розмов з приводу нового контракту. Але, напевно, це логічно. Тому що великий період часу я не грав. Підписувати новий контракт я навіть не бачу сенсу - для цього потрібно грати, а не ходити по орендах або сидіти на лавці. Вважаю, краще перейти кудись на гірші умови контракту, але отримувати більше ігрового часу, ніж підписати тут новий контракт, але сидіти в запасі. 

- В Україні зараз мало хто може собі дозволити купувати футболістів, у Європі - платити зарплати, до яких звикли гравці з нашого чемпіонату. Чи важко зараз взагалі знайти клуб?

- Дивлячись, якому футболістові. Якщо враховувати навіть моє становище справ, то не думаю, що за мій трансфер вимагатимуть якусь захмарну ціну, адже у мене залишився всього рік контракту з клубом. Все, в тому числі керівництво Дніпра, чудово розуміють, що вже взимку я зможу підписувати попередній контракт з будь-якою командою. Що стосується України, тут все зрозуміло - ціни зростають через ліміт на легіонерів. Що стосується Європи, так - я готовий їхати і пробувати свої сили там. Готовий і на зменшення зарплати - в межах розумного. Але виїхати туди завжди складніше, ніж повернутися. 

- Якщо влітку таки з'явиться пропозиція з України, що влаштовує і вас, і Дніпро, наполягали б на тому, щоб все-таки залишитися в Дніпропетровську?

- Я буду дивитися, що це за варіант і аналізувати, чи варто мені йти саме в цей клуб. 

- А в які українські клуби, на вашу думку, варто йти? Це тільки перша четвірка?

- Якщо говорити теоретично, то, звичайно, кожному на моєму місці хотілося б говорити про клуби з першої четвірки. Це однозначно, тому що в Україні зараз небагато ставлять перед собою серйозні завдання. А я хочу бути в клубі, який ставить великі завдання і прагне грати в єврокубках, бажано - в Лізі чемпіонів. 

- Проект "Дніпропетровський Дніпро" все ще здається вам амбітним і перспективним? Нещодавні заяви згаданого Євгена Коноплянки ставлять це під сумнів ...

- Думаю, слова Жені витлумачили трохи не так, як він намагався пояснити. Вважаю, у Дніпрі зібрався хороший колектив: як на полі, так і поза ним, зібрані футболісти, які можуть вирішувати серйозні завдання. Зрозуміло, що для вирішення таких завдань не повинно бути ніяких дрібниць, все має бути на відповідному рівні. Я впевнений, що за цієї умови такі завдання неодмінно будуть виконуватися. 

- Денис, нещодавно згорів ваш автомобіль ...

- Поки нічого не можу сказати з цього приводу. Закінчиться збір з національною командою, тільки тоді почну займатися цим питанням. 

Джерело: Анатолій Волков, Football.ua

Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR