Вверх
  • 28.05.2017, 00:16


23.07.2016, 08:40
/_nw/10/05220060.jpg
 

Лавриненко: "Ми на початковій стадії розвитку"

Головний тренер "Зірки" Сергій Лавриненко прокоментував поразку в дебютному матчі в УПЛ проти "Шахтаря".
 
– Ми одразу відчули рівень Прем’єр-ліги. Наш дебют припав проти гарного клубу, клубу з традиціями, що багато разів виграв чемпіонат, є постійним учасником Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Тому нам, звичайно, сьогодні було важко. Та водночас ми розуміємо, що треба вчитися грати під значним тиском, адже "Шахтар" – це команда, яка завжди задає високий темп. Нам було справді складно. Хоч ми і стали чемпіонами Першої ліги, де здебільшого грали першим номером, але тут у нас, звичайно, так діяти не зовсім вийде. Будемо вчитися. Для нас це також досвід, сьогодні багато хлопців і тренерський штаб дебютували в Прем’єр-лізі. Гадаю, в процесі вчитимемося, розбиратимемось. Напевно, краще спочатку зіграти з такими гарними командами, зрозуміти наш справжній рівень і над чим далі працювати.

– Мені здається, Каваців міг би сьогодні завадити гравцям "Шахтаря" вільно почуватись у штрафному майданчику, але він просидів на лаві запасних.

– Ми не стали особливо нічого змінювати у своїх тактичних побудовах. У Першій лізі Кучеренко і Ковальов були основною парою захисників. Зараз перерва між чемпіонатами була нетривалою, тим паче ми закінчили двома тижнями пізніше за Прем’єр-лігу. Змінити малюнок гри протягом цього часу дуже складно, ми тільки могли зламати те добре, що в нас було. Тому вирішили залишити те, що є. Ми мали кадрові втрати, пішли лідери нашої команди Борис і Григорій Баранці. Намагались їх замінити, частково це вийшло. Водночас задоволені, що здійснили селекцію. Рухаємось далі.

– За рахунок яких якостей ви збиралися сьогодні не програти? Якою мірою вплинув на психологічний стан ваших футболістів швидкий гол?

– Я вже стисло сказав з приводу якостей: ми побудували гру від оборони, намагались вибігати в контратаки. "Шахтар" дуже добре перебудовувався, не давав нам виходити зі своєї зони, дуже щільно вступав у відбирання, в пресинг. Звичайно, швидкий гол завжди трохи вибиває з колії. Втрата м’яча в центральній частині поля і швидка контратака "Шахтаря" завершилися взяттям наших воріт. Природно, хлопці непокоїлись, було хвилювання. Новий стадіон, інша атмосфера – все інше. Зрозумійте, різниця між Першою та Прем’єр-лігою є колосальною в усьому. У організації, в усіх моментах тут величезна прірва. Звичайно, хлопці трохи перехвилювалися. Та нічого, це теж досвід.

– Наскільки клуб готовий до випробування Прем’єр-лігою?

– Ми до цього плавно йшли. Наш президент Максим Березкін близько п’яти років керує клубом, і сьогодні багато що зроблено. Цілком реконструйовано стадіон, і табло, і поле, і запасне поле. У цьому плані ми розвиваємось. "Зірка" – це клуб із великими традиціями, але нинішні керівники нещодавно прийшли, і протягом цього періоду видно, що прогрес є. Створено власну академію, що також функціонує, грає у Вищій лізі ДЮФЛ. Тобто ми підживлюємо команду й своїми вихованцями. Гадаю ще все попереду, ми на початковій стадії розвитку.

Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR