Вверх
  • 23.05.2017, 10:07


25.07.2016, 11:28
/_nw/10/81855307.jpg
 

Кварцяний: "Була б інша оборона, напевно, ми б зіграли сильніше"

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний поділився враженнями від матчу з "Дніпром".

- Можна сказати, що гра у нас не задалася. Я, як ніхто, відчував, що "Дніпро" не змінить статус команди за потенціалом. Тут є тренери, навчені футболісти. Молодь, напевно, давно чекала шанс. Маркевич ще робив акцент на тому, що є цікава молодь, яка буде розвиватися. Так і відбувається. Як ми не налаштовували футболістів... Не всі повинні були сьогодні грати, але вийшло так, що ті, хто повинен був, не міг грати з різних причин. Говорив тим, хто виходить: вам така удача, доведіть, що є характер. Але не вистачає нам характеру волинського, яким завжди славилася наша команда. І футболісти ніяк не можуть отримати такі якості, як завзятість, футбольна агресія. "Дніпро" в цьому плані нас переграв: хлопці були налаштовані рішуче, грали жорстко, йшли сміливо в стик. Ми програли всі єдиноборства. А коли програєш боротьбу, мало шансів на перемогу. Ми програли в швидкості - індивідуальної та командної. У Роми Никитюка немає стартової швидкості, але у нас немає кращих. Говорили йому: коли буде діагональ, грай на випередження ближче до бровки. Кравченко п'ять разів в першому таймі дає діагональ, ми Ромі кричимо, а він нічого не бачить і не чує. Такі прості приклади дій наших гравців. Нам було б сьогодні важко грати, напевно, з будь-якою командою. Молодь не спрацювала так, як могли ми сподіватися. А "Дніпро" можна привітати з перемогою. Нам потрібно брати приклад з агресії, хоча ми в минулому році дубль "Дніпра" вдома обіграли. Нам потрібно працювати і в інших напрямках. Є цікаві проблеми, і нам потрібно їх швидше вирішити. Руки опускати не будемо. Навпаки, потрібно спрацювати, прийняти правильні зважені рішення, розібратися зі складом, і, думаю, ми вийдемо з цієї ситуації. Не в перший раз.
 
- Наскільки в "Волині" зараз все стабільно? Ви можете дивитися в завтрашній день з надією?

- Якби у нас закрилося глобальне питання щодо повернення боргів. Воно так тягнулося. Уявляєте, 30 травня вирішили, а сьогодні - 24 липня, і ми тільки 10 днів тому закрили останню шану. Є така манера - не знаю, у наших бухгалтерів або ще у когось - розтягувати процес. Він затягнувся, і ми не змогли заявляти гравців. Витрачені гроші! Дуже важливо, що інвестори пішли назустріч, зрозуміли і закрили наші проблеми. Але дорога ложка до обіду. Якби мали можливість заявити гравців, які пройшли збори, команда виглядала б по-іншому. Могли б грати якісніше. Думаю і сподіваюся, що наші проблеми більше не з'являться в колишньому вигляді. Нехай будуть невеликі кошти, але все питання щодо функціонування клубу будуть закриватися. Тоді команда буде відчувати себе спокійно. Потрібно розібратися і чекати професіоналізму від функціонерів федерації футболу. Вони повинні вирішити питання. Як вирішили закрити трансферне вікно, так, якщо клуб показав позитивний рух, закрив борги, давайте швидко і відкриємо. Якщо ми такі чесні і відповідальні. А ситуація така, що їх ніхто не покарає. Ну, не відкрили, поспимо, липень місяць, куди поспішати. А у нас починається чемпіонат. Навіщо було Павелко дзвонити і вітати мене з днем ​​народження? Подзвонив би Інфантіно і сказав: "Волинь" 10 днів без відкритого трансферного вікна. Я ж за тебе голосував. Відкрий, щоб в Україні був порядок ". Ні, він витратив три хвилини, щоб мене привітати з днем ​​народження. Навіщо мені це привітання? Я кажу: "Андрій Васильович, у нас проблеми".

- Які у вас найближчі плани?

- Головне завдання - стабілізувати і організувати всю роботу. Щоб футболісти це відчули, і ми могли організувати команду, за яку не було б соромно ні тренерам, ні уболівальникам. Зараз така ситуація, яку потрібно пережити. Думаю, ми її переживемо.

- Ваші захисники допускали такі ж помилки, як вчора "Сталь". Це говорить про загальний низький рівень захисників в Україні?

- Є команди з хорошою обороною. У нас грали інші захисники на зборах. Ці гравці не були з основного складу. Шабанов взагалі збори не пройшов - ледве ходив сьогодні. Була б інша оборона, напевно, ми б зіграли сильніше.

Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR