Вверх
  • 23.05.2017, 10:01


15.06.2013, 23:42
/_nw/7/94336160.jpg
 

Хрістопулос підтвердив свій намір очолити Таврію

Грецький тренер Янніс Хрістопулос, який раніше тренував клуб ПАС "Янніна", відправляється в Україну, де проведе переговори з представниками сімферопольської "Таврії" . Контракт тренера буде розрахований на 2 роки. 

"У перебігу довгого часу я чекав, що ПАС продовжить контракт зі мною, але цього не сталося. Президент клубу не продовжувати мій контракт, але й не заявляв, що клуб хоче позбутися мене, тому я не вів ніяких переговорів з іншими командами Греції, хоча у мене були на це всі можливості.

У понеділок, 3 червня, я отримав телефонний дзвінок, в якому мені повідомили, що моїми послугами цікавиться українська "Таврія". На наступний день я обговорив нову пропозицію з президентом клубу. Наша розмова тривав кілька годин, я сказав, що мені було б цікаво спробувати свої сили за кордоном. У підсумку нашої бесіди я попросив ще 48 годин для ухвалення рішення.

Мені потрібно було подумати, обговорити все з колегами та родиною. У неділю вдень я подзвонив президенту і повідомив, що хочу продовжити кар'єру в Україні.

Для мене "Таврія" - це велика спокуса досвіду роботи за кордоном, професійного зростання. Тим більше, Прем'єр-ліга України - один з головних турнірів Європи, такого шансу може більше і не бути.

Фінансова сторона угоди з "Таврією" не є головною в моєму рішенні. Я хочу подякувати президента клубу ПАС, гравців і вболівальників, які завжди будуть в моєму серці ", - сказав Хрістопулос.

Нагадаємо, що сьогодні "Таврія" офіційно підтвердила відставку Олега Лужного.

Джерело: Tribuna.com

Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR