Вверх
  • 28.05.2017, 00:10


26.06.2016, 11:17
/_nw/9/87218089.jpg
 

Керівники клубів першої ліги виступають проти розширення дивізіону

Керівники десяти клубів першої ліги виступили із відкритим зверненням не допустити розширення дивізіону до 18 клубів.

"Звертаємось до Вас з проханням не підтримувати рішення Конференції Професіональної футбольної ліги України про збільшення кількості команд у першій лізі сезону 2016/2017 рр. до 18-ти замість 16-ти, що було передбачене Регламентом Всеукраїнських змагань з футболу сезону 2015/2016 рр. серед команд клубів ПФЛ України. Для прийняття такого рішення делегатами Конференції ПФЛ не було жодних аргументованих підстав. Це дає привід говорити про дане рішення як про прояв волюнтаризму та неприховану авантюру, в яку хочуть втягнути усі команди першої ліги. Також зауважимо, що підтримали таке рішення у своїй більшості лише делегати від клубів другої ліги, а переважна більшість делегатів від клубів першої ліги була категорично проти нього.

По-перше, розширення першої ліги грубо порушило спортивний принцип проведення усіх Всеукраїнських змагань, а також положення Регламенту сезону 2015/2016 рр.. Рішення вийшло за межи правового поля, у якому має розвиватися український футбол.

По-друге, розширення першої ліги у непрості часи сьогодення збільшить фінансові витрати команд на проведення ще чотирьох матчів, включаючи дві гри у гостях. Для такої "реформи", нагадуємо, немає жодних передумов.

По-третє, збільшення кількості матчів у сезоні зламає календар першості. При проведенні ще чотирьох матчів не всі тури першості будуть припадати на вихідні дні. Це є неприпустимим для нормальної роботи з вболівальниками, для популяризації першості в першій лізі серед ймовірних вболівальників та зростання фінансової привабливості ліги для потенційних інвесторів.
 
По-четверте, розширення календаря приведе до того, що збільшиться кількість матчів, які будуть проводитися пізньої осені та ранньої весни. Впевнені, що для більшості клубів першої ліги це стане проблемою, адже в них незаможні клубні інфраструктури – будуть псуватися поля, за поганих погодних умовах глядачі не підуть на трибуни тощо.

Тобто, є лише один негатив від прийнятого рішення про розширення першої ліги. До речі, напередодні проведення Конференції ПФЛ можливість розглядання цього питання навіть не обговорювалась. Виходячи з цього, ми й звертаємось до Вас з проханням рішення Конференції про розширення першої ліги у сезоні 2016/2017 рр. не підтримувати та залишити у ній 16 команд".

Заява підписана президентом "Авангарду" О.Большаковим, президентом "Геліоса" О.Гельштейном, виконавчим директором "Десни" І.Ушаруком, виконавчим директором "Іллічівця" Л.Палій, президентом "Інгульця" О.Поворознюком, президентом "Колосу" А.Засухою, директором "Нафтовика-Укрнафти" А.Полуніним, спортивним директором "Оболоні-Бровара" О.Резніченком, президентом "Полтави" Л.Соболєвим та президентом "Черкаського Дніпра" В.Лашкулом, повідомляє ua-football.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 24 червня, на Конференції ПФЛ було ухвалено рішення розширити першу лігу до 18 клубів, яке має бути затверджене Виконкомом ФФУ.

Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR