Вверх
  • 28.05.2017, 00:20


13.07.2016, 22:29
/_nw/10/81314781.jpg
 

Геліос погрожує ПФЛ знятися з чемпіонату Першої ліги

Геліос звертається до президента Професіональної футбольної ліги Сергія Макарова, членів виконкому Федерації футболу України.

Керівництво ФК "Геліос" невдоволено рішенням Конференції ПФЛ про розширення Першої ліги і загрожує зняти клуб з змагань. Президент харківського клубу звернувся з листом до Президента ПФЛ і членам Виконкому ФФУ.

Наводимо його текст до Вашої уваги:

Президенту ПФЛ України
 
Членам Виконкому ФФУ
 
Футбольний клуб "Геліос" (м.Харків) має повідомити Вам, що у разі затвердження рішення XXV Конференції Професіональної футбольної ліги України про необгрунтоване розширення складу команд участниць першої ліги сезону 2016/2017 рр. з 16-ти клубів, як це передбачалось Регламентом попереднього сезону 2015/2016 рр., до 18-ти клубів, від залишає за собою право припинити свої виступи у змаганнях ПФЛ та не виходити на старт нового сезону 2016/2017 рр. серед клубів першої ліги.

Ми, футбольний клуб "Геліос", вважаємо, що маємо зробити саме такий крок, адже, по-перше, XXV Конференція ПФЛ прийняла рішення про розширення першої ліги в обхід усіх Регламентних норм проведення змагань серед клубів ПФЛ. А, по-друге, з боку керівництва та адміністрації ПФЛ у розгляді данного питання має місце наявність некорпоративної поведінки та повне нехтування інтересами переважної більшості клубів. Нагадаємо, що одразу 10 клубів першої ліги ПФЛ відкрито виступають проти розширення ліги, але таке їх бажання з боку Професіональної футбольної ліги України залишається без підтримки та належної уваги.
 
З повагою,
Президент ФК "Геліос" м.Харків                              О.М.Гельштейн


Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR