Вверх
  • 24.05.2017, 06:59


08.06.2016, 21:26
/_nw/8/94922396.jpg
 

Фоменко запевнив, що штаб має усю необхідну інформацію про чемпіонів світу

За словами головного тренера Михайла Фоменка, тренерський штаб відмовився від ідеї проведення першого тренування на французькій землі учора не лише через негоду.

Першочерговою причиною такого рішення стала блискавка над Екс-ан-Провансом, яка становила потенціальну небезпеку для життя гравців.
 
«Позавчора у нас була двостороння гра. Планували зіграти три контрольні матчі перед Євро. Але рівень суперників нас не зацікавив, тому відмовилися від третього товариського матчу. Вчора за великим рахунком було заняття відновного характеру», – розповів Фоменко, як триває підготовка команди до старту чемпіонату Європи у Франції.
 
Коуч визнав, що перший матч «синьо-жовтих» на Євро-2016 із командою Німеччини буде надскладним, але запевнив, що штаб вже має усю необхідну інформацію про чемпіонів світу, яку футболісти отримають протягом наступних днів. «Як здобути позитивний результат у матчі з Німеччиною? Суперник грає так, як йому дозволяють. Боротьба – перш за все. Якщо будь-якому супернику дозволити грати і програти йому боротьбу, буде багато проблем», – охарактеризував майбутню гру з «манншафтом» наставник збірної України.
 
Михайло Фоменко запевнив присутніх, що усі клубні питання футболістів збірної залишилися за межами табору національної команди. Відтепер збірна України, як єдина футбольна родина, має чудову атмосферу у роздягальні. Хлопці розуміють, що вирішувати завдання, які ставляться перед збірною на Євро-2016, без взаєморозуміння і взаємоповаги неможливо, впевнений український спеціаліст.


Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR