Вверх
  • 24.05.2017, 07:15


18.07.2016, 05:46
/_nw/10/86274736.jpg
 

Динамо відмовило телеканалу Ахметова у доступі до роздягальні команди після Суперкубка

Динамо відмовило телеканалу Футбол 1/2 у доступі до роздягальні команди після матчу за Суперкубок.

Про це розповів заступник прес-аташе Динамо Богдан Булига.

"Динамо завжди спілкується з пресою, але зараз склалася ситуація, що некоректні висловлювання експертів телеканалу Футбол призвели до того, що динамівці відмовили даному телеканалу в спілкуванні", - сказав він.

"Футбольний клуб Динамо Київ завжди дотримувався регламентних норм, і цього разу тренер команди Сергій Ребров вийшов у флеш-зону і відповів на питання журналістів телеканалу-транслятора", - зазначив Булига.

За його словами, капітан команди Олександр Шовковський також вийшов до журналістів, привітав усіх з перемогою.

"На питання журналіста він сказав, що всі відповіді дадуть експерти телеканалу Футбол Леоненко і Морозов. Однак з незрозумілих причин цей коментар не потрапив в ефір згаданого телеканалу", - продовжив Булига.

"Всі інші гравці вільно спілкувалися з усіма іншими представниками ЗМІ після матчу на Суперкубок України", - сказав заступник прес-аташе Динамо

Булига підкреслив, що Динамо Київ під час своїх перемог і тріумфів завжди дозволяло телеканалу Футбол бути присутнім в роздягальні команди і проводити там зйомку, але цього раз було прийнято рішення відмовити каналу в доступі до роздягальні.

"Динамо ніколи не порушує регламент - на відміну від колишнього тренера Шахтаря, який неодноразово відмовляв каналу-транслятору в післяматчевих коментарях", - цитує Булигу Динамомания.

Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR