Вверх
  • 25.05.2017, 00:26


05.06.2016, 23:24
/_nw/8/85582138.jpg
 

Базалінський: "Перед "Десною" будуть ставитися максимальні завдання – потрапити в Прем’єр-лігу"

Після закінчення сезону керівництво, тренерський штаб та футболісти чернігівської "Десни" провели відкриту зустріч з вболівальниками, на якій були обговорено підсумки сезону, реконструкція стадіону та перспективи клубу.

Головний тренер Десни Олександр Рябоконь підвів підсумки сезону.

“Якщо говорити в цілому про чемпіонат, то ми слабко провели його першу частину і пішли на перерву на 11 місці. Але в другому колі нам вдалося покращити ситуацію – за підсумками весняної частини сезону Десна знаходиться на 6 місці. В порівнянні з минулим сезоном ми виступили трішки гірше, адже два роки поспіль займали 5 місце. Якщо сприймати це емоційно, то звичайно є незадоволеність – особливо від домашніх матчів. Тут є об’єктивні і суб’єктивні причини, але в будь якому випадку, команда має докладати максимум зусиль, щоб відповідати завданням, котрі ставить перед собою ФК Десна”, — цитує головного тренера сайт ФК "Десна".

”Ми обговорили з керівництвом можливість створення сильної команди в Чернігові, тому в співпраці будемо прагнути головного завдання – вивести Десну в УПЛ” — додав Рябоконь.

Ігор Базалінський підтвердив, що перед Десною будуть ставитися максимальні завдання – за два сезони потрапити в Прем’єр-лігу. Причому віце-президент усвідомлює, що все має розвиватися в комплексі – інфраструктура, підсилення складу, розвиток дитячо-юнацького футболу, об’єднання зусиль керівництва і тренерського штабу і, звичайно ж, результат.


Всього коментарів: 0
avatar
UA Football - новини українського футболу
(c) 2013 - 2017 Хостинг від uCoz
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик тИЦ и PR